Numerologinė analizė5 out of 5
SKU: NAbi
5 out of 5 based on 6 customer ratings
(6 klientų atsiliepimai)

68.0098.00

Sužinok kokią energiją per skaičius neša tavo gimimo data. Gali rinktis bazinį ar išsamų variantą. Analizė atsiunčiama el. paštu per ±30 dienų.

  • Aprašymas
  • Papildoma informacija

Aprašymas

Bazinė numerologinė analizė

Į “Numerologinė analizė” įeina: Išsami Karmos Analizė; Gyvenimo: užduotys, talentai, savybės. Ši paslauga jums leis pažinti savo praeitą gyvenimą, kokios klaidos buvo padarytos ir turi įtakos dabartiniam gyvenimui. Taip pat supažindins Jus su jūsų numerologine programa, su kokia atėjote, kokias užduotis atliekant gali palengvėti gyvenimo kokybė. Kokias savybės reiktų tobulint ir lavinti, kad kuo greičiau evoliucionuotų Jūsų siela.

Analizė atliekama per ±30 dienų, atsiunčiama el. paštu.

Apimtis:  ±10 puslapių (numerologinių skaičiavimų apibūdinimai, savybės) + 30min audio įrašas (karmos apibendrinimas ir svarbiausios astrologinės įžvalgos).

!Šioje analizėje nėra nagrinėjamas profesijos pasirinkimas! Tam reikalingas grįžtamasis ryšys, daugiau laiko ir platesnė astrologinė analizė (tai akcentuojama Asmenybės horoskopas arba Problemos analizė).

KARMOS ANALIZĖ

Pagrindinių praeito gyvenimo klaidų nustatymas, variantų pateikimas, kaip pagerinti padėtį. Gausite įvairios informacijos apie jūsų praeitą gyvenimą. Pati svarbiausia dalis – praeito gyvenimo karmos scenarijus. Kokia buvo didžiausia klaida? Su kokiais asmenimis tai susiję? Kokios detalės, aplinkybės? Kaip šiame gyvenime tai pasireikš? Ko turiu vengti? Kaip atidirbti karmines problemas, kad jos netrukdytų dabartiniam gyvenimui?  Ši karmos analizė yra pagrindas, padedantis atsakyti į problemų priežastis.

ĮSIKŪNIJIMO UŽDUOTYS ir TALENTAI, SAVYBĖS

Numerologija gali suteikti įvairios informacijos apie jūsų savybes, gyvenimo pamokas ir svarbias detales, į ką gyvenime reiktų atkreipti dėmesį. Šioje dalyje yra aprašoma tai, ko aukštesnės jėgos norėtų iš jūsų. Kokių įdomybių išmokti ir kokias savybes skleisti atėjote šiame gyvenime. Galbūt daug ženklų kalba apie vaikų svarbą? Galbūt apie dvasingumo? Gausite karmos ir likimo grafikus, kurie parodus gyvenimo periodus, kuriuo būtent periodu svarbiausios karminės pamokos, o kuriuo kitos.

+ garso įrašas, kuriame gausite apibendrintą informaciją apie numerologinį ir astrologinį karminį scenarijų. Taip pat paminėsiu pagrindines astrologines įžvalgas, kurios patvirtina numerologinius rodiklius.


Išsami numerologinė analizė

Į “Išsami analizė” paketą įeina: Bazinė analizė + Grafikai ir Sveikata.

Analizė atliekama per ±30 dienų.

Apimtis apie  ±18 puslapiai (numerologija) + 45min garso įrašas (astrologija)

Garso įrašo pvz:

 

GRAFIKAI ir SVEIKATA

Pateikiami:

  • Karjeros ir Asmeninio gyvenimo grafikas, kurie parodo, kada žmogus turi daugiausiai energijos karjerai, kada santykių kūrimui.
  • Finansinių srautų grafikas, kuris parodo gyvenimo periodus, kuriuose pinigus geriau pataupyti, kada galima investuoti, ar yra kritiniai taškai, kurių metu reikės spręsti vienokius ar kitokius klausimus, susijusius su finansais.
  •  Psichologinis visuomeninis grafikas. Parodo 7 metų periodus, kaip tuo metu visuomenė yra pasiruošusi jums padėti.

Taip pat:

  • silpnosios jūsų fizinės sveikatos vietos, kurias atsinešėte iš praeito gyvenimo dėl karmos aspekto.

Papildoma informacija

Analizė

Bazinė, Išsami

Klientų atsiliepimai

Įvertinimas: 5 iš 5
6 atsiliepimai
4 žv. 0 0 %
3 žv. 0 0 %
2 žv. 0 0 %
1 žv. 0 0 %

6 reviews for Numerologinė analizė

Pridėti atsiliepimą

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook