Skorpiono charakteristika

SPA 23-LAP 21
Intuicija
Protas
Motyvacija
Praktiškumas
PALYGINIMAS

Prasiskverbiantis Skorpiono žvilgsnis/mintis/žodis gali ne tik sušildyti, bet ir užšaldyti!

Geriausiai Skorpiono savybės atsiskleidžia Plutono, Urano ir Marso energijose, kuriose vyrauja:
– Prasiskverbimas, prasmė
– Valdingumas, inercija
– Karštis, staigumas
– Negatyvi energija, kuri gali paryškinti pozityvią
– Grubumas
– Transformcija
– Nestandartiškumas

Skorpionai yra tikri “iš po žemių” specialistai. Jie gali pasakyti jums gilią jūsų problemos priežastį, gali pasakyti visus trūkumas, kuriuos slepiate, gali rėžti tiesą, kuri įžeis. Kartais tai gali privesti iki to, jog matys per daug problemų visur. Jiems netinka paviršutiniškumas. Jie nori gilumo, prasmingumo, ryškumo. Jie jautrūs, ypač negatyvui. Jie žaibiškai gali nugrimzti, sudegti, ar kitus sudeginti.
Skorpionams itin tinka vienas žodis visose sferose – TRANSFORMACIJA. Jie turi potencialą sukurti įvairiose sferose naujus pamatus, naują pradžią. Jis ryžtingas, itin aistringas, kovingas, kuriam nebaisu niekas. Pas dažną būna keista, mistiška, paslaptinga pasaulėžiūra.

Priešingas Skorpionui ženklas yra Jautis. Jaučiai siekia materijos, įsižeminimo, fizinio malonumo ir rezultatų materijoje pasireiškimo. Skorpionai atvirkščiai – jie labiau linkę ieškoti gilios prasmės ir gali pamiršti apie materiją. Skorpionai gali taip “giliai įlįsti” bet kur po materija, o Jaučiai stabiliai užsikabinti ties visa materija. Vienas iš kito turi ko pasimokyti!

TRUMPAI

Valdančioji planeta: MARSAS, PLUTONAS. Stichija – VANDUO.

Skorpiono pasaulis nėra kupinas grožio ir harmonijos, greičiau tai grėsminga aplinka, šaukianti į kovą. Priešingai nei Svarstyklėms, Skorpionui pažįstama ir nematomoji, griaunančioji pasaulio jėga. Tas žinojimas suteikia jam ypatingą dvasinę galią, kurią Skorpionas gali panaudoti tiek geriems, tiek blogiems tikslams. Šis Zodiako ženklas kompromisų nepripažįsta, tai – kraštutinumų žmogus, jokiais būdais nevengiantis konfliktų, greičiau jau ieškantis jų. Tai kartu ir jo stiprybė, ir silpnumas, nes išsiaiškinus padėtį, sunkumus galima nugalėti. Iš kitos pusės perdėtas problemų ieškojimas gali pačiam Skorpionui, tiek jį supantiems žmonėms gerokai apkartinti gyvenimą.

Stiprybės: išradingas, drąsus, aistringas, užsispyręs, tikras draugas.

Silpnybės: įtarus, pavydus, paslaptingas, žiaurus.

Patinka: tiesa, faktai, būti teisiu, ilgalaikiai draugai, erzinimas, didelė aistra.

Nepatinka: nesąžiningumas, paslapčių atskleidimas, pasyvūs žmonės.

SAVYBĖS

Žmonės – Skorpionai neužmiršta tų, kurie bent kartą jiems padarė gera. Bendrauti su Skorpionu yra sunku. Jis linksta į ginčus, greitai tampa ciniškas ir nesukalbamas. Dėl savo šių neigiamų charakterio bruožų labai kenčia jis pats. Iš visų Zodiako ženklų – tai idealiausias meilužis ar mylimasis, nes Skorpionas yra pats aistringiausias.

Jei žmogui – Skorpionui kas nors nepatinka, jis gali nedvejodamas tuo atsikratyti. Dažnai jie tiesiog JAUČIA, kodėl nori ar nenori, kodėl reikia ar nereikia. Jie sunkiai gali paaiškinti kodėl, tiesiog jaučia ir tiek. Savo jausmais LABAI vadovaujasi. Skorpionai turi “žudantį” žvilgsnį.. Dažnai vien iš žvilgsnio galima nuspėti, kad šis žmogus gimęs Skorpiono ženkle.

Skorpiono žmonės turi labai stiprią valią. Emocingi, jausmingi ir veržlūs. Ištvermingai siekia savo tikslo ir leidžia laiką, panaudodami visą savyje slypinčią energiją. Ambicijos užslėptos, bet gali nuversti kalnus. Kritiškai nusiteikę juos supančio pasaulio atžvilgiu, greitai pastebi klaidas. Jų devizas yra absoliutus sąžiningumas, dorumas, atvirumas ir garbingumas. Gali instinktyviai nustatyti, kur slypi problemos ir jas savo jėgomis išspręsti.

Skorpiono valią dažnai susilpnina instinktai. Kas šiam žmogui stos skersai kelio, tą jis, galimas daiktas, per­sekios klastingais būdais ir net sunaikins. Kai Skorpionas nekenčia, jis gali padaryti viską. Net su savo artimaisiais žmonėmis jis turi paslapčių. Užsidaręs ir sunkiai nuspėjamas. Jo kūrybinis džiaugs­mas turi ribas. Dažniausiai vadovaujasi patarle: kas dir­ba, skuba, plėšosi ir neišsisukinėja nuo darbo, yra beprotis. Skorpionams būdingas polinkis į kraštutinumus bei priešingybes, taip pat nepaprastas aistringumas. Šie žmonės nepripažįsta jokių kliūčių, puikiai moka analizuoti ir pasižymi subtilia intuicija. Labai energingi, jie beveik visada pasiekia tai, ko trokšta. Daugumai Skorpionų būdingas kandus sarkazmas ir sudėtinga, beveik mistinė pasaulėžiūra…

ESMĖ

Skorpionai mėgsta kovą; tai Marso, kuris šalia Pluto­no yra jų regentas. Išoriškai jie atrodo vsuomet ramūs ir šaltakraujiški, bet viduje slepiasi stipriai kunkuliuojantis vulkanas. Jie turi stebėtinos savitvardos ir pasitikėjimo savimi. Tačiau kartais prasiveržia jėga, tuomet jie gali viską sulyginti su žeme, kas tik trukdys jų kelyje. Arba jie tai padarys kitokiais būdais, nes kiekvienas šio ženklo tipas turi nuodingą geluonį, kaip ir jų ženklo gyvūnas.

Du žodžiai apie Skorpioną – TRANSFORMACIJA, GILUMAS.

Pagrindinė Skorpiono užduotis: NEGATYVIĄ ENERGIJĄ TRANSFORMUOTI Į POZITYVIĄ.

Svarbiausia Skorpiono asmeninė vertybė: PRASMĖ.

Pateikiamas 1,5h garso įrašas, kuriame išgirsi apie asmenines svarbiausias psichologines savybes, gyvenimo pamokas, talentus! Tai padės lengviau suprasti tavo asmenybės savirealizacijos galimybes, problemų priežastis ir kaip silpnybes paversti stiprybėmis. Lengviau valdysi savo gyvenimą! Analizės terminas ±1 mėnesis.
169.00

Gauk individualią konsultaciją

ASMENYBĖS POTENCIALAS€169

FINANSŲ HOROSKOPAS€169

VAIKO HOROSKOPAS€169

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook