Ką apie jus pasako jūsų gimimo diena?

2021 vasario 10by zachh.lt0

Kiekvienas skaičius skleidžia unikalią vibraciją ir perteikia ypatingą reikšmę. Gimimo diena nurodo jūsų unikalias dovanas, gyvenimo tikslą bei likimą.

Tiesą sakant, jūsų gimimo diena turi įtakos ir dabarties bei ateities ciklams, kurie gali pasitarnauti kaip būsimo gyvenimo žemėlapis.

Gimimo diena ir jos reikšmė jūsų gyvenimui

Žinodami savo gimimo dienos kodą ir kaip jį pritaikyti, gyvensite sklandžiai ir su įkvėpimu sieksite savo tikrojo pašaukimo.

Siekdami savo tikrojo pašaukimo, be pastangų pritrauksite gausą ir pilnatvę. Išsilaisvinsite iš savo paties ir kitų primestų lūkesčių. Geriau pažindami save, kursite savąją realybę.

Jūsų gimimo diena padės atrasti savuosius talentus, asmenybės ypatybes, natūralius meilės instinktus, geriausius karjeros kelius ir finansinę gausą. Gimimo dienos skaičius padės pažinti ir kitą asmenį (nesvarbu, kokio amžiaus) – pakaks sužinoti, kurią mėnesio dieną jis gimė.

Gimimo dienos reikšmė

Skirtinga gimimo diena – skirtingas likimas

Jūsų gimimo diena 1, 10, 19 ar 28 d.?

Esate tikras ir autentiškas lyderis. Originaliai mąstote, daug pasiekiate, esate aktyvus, energingas, o geriausiai dirbate savarankiškai. Jūsų idėjos ir sprendimai unikalūs, inovatyvūs, drąsūs, ryžtingi, ir kūrybingi. Vis dėlto, jums patinka leisti laiką vieniems.

Saugokitės egocentriškumo, užsispyrimo, nepasitikėjimo savimi, puikybės ir tingumo.

Gimėte 2, 11, 20 ar 29 dieną?

Esate taikdarys ir diplomatas. Turite puikią vaizduotę bei intuiciją. Jūs jautrus, paslaugus, palaikantis, romantiškas. Pastebite menkiausias detales, esate kantrus, ramus, mylintis, linkęs bendradarbiauti.

Saugokitės nerūpestingumo, nepasitikėjimo savimi, drovumo, per didelio emocingumo, užgaulumo ir nuotaikų kaitos.

Jūsų gimimo diena 3, 12, 21 ar 30 d.?

Esate ekspresyvus, artistiškas, nepriklausomas, linksmas, optimistiškas, entuziastingas. Jūsų laisvumas atsiskleidžia tiek judesiuose, tiek kalboje, tiek tekstuose. Jums patinka keliauti. Esate itin kūrybingas, dievinate tiesą ir iškart demaskuojate melagius. Jūsų šypsena sušildo kiekvieną, kurį sutinkate.

Saugokitės abejonių savimi ir energijos iššvaistymo. Venkite nerimo, išsiblaškymo, pavydo ir nuotaikų kaitos.

Gimėte 4, 13, 22 ar 31 dieną?

Esate mįslė kitiems, o kartais ir sau. Nepaisant to, jumis galima pasitikėti, esate praktiškas, organizuotas, disciplinuotas, ištikimas, produktyvus, atsidavęs šeimai bei namams. Nebijote darbo ir kuriate savo taisykles. Esate smalsus ir tikite, kad viskas įmanoma. Turite gebėjimų numatyti ateitį.

Saugokitės humoro stygiaus, baimės išbandyti naujus dalykus, siauro mąstymo, užsispyrimo, netolerancijos, nekantrumo bei per didelio rimtumo.

Jei gimėte 5, 14 ar 23 dieną

Siekiate laisvės, lengvai prisitaikote, gebate vienu metu atlikti kelias užduotis. Esate linkę į nuotykius, pasižymite aštriu mąstymu, jums patinka pokytis ir judesys. Mėgaujatės kelionėmis, turite gerų pardavimo įgūdžių bei aktyvią mąstyseną.

Saugokitės nekantrumo, pokyčių baimės, atsakomybės vengimo, impulsyvumo, neapsisprendimo, atidėliojimo bei pavojingų situacijų.

Gimėte 6, 15 ar 24 dieną?

Esate rūpestingas, mylintis, atsakingas, romantiškas bei kūrybiškas. Jūs – tarsi magnetas, šalia jūsų gera ir jauku. Esate atsidavęs šeimai ir draugams. Dievinate meną, muziką, grožį, skoningas erdves. Siekiate harmonijos, mėgaujatės prabanga ir mėgstate padėti kitiems.

Saugokitės konfliktų, noro kontroliuoti, greito nusiminimo, per didelių lūkesčių kitiems.

Jei gimėte 7, 16 ar 25 dieną

Esate dvasingas, jautrus, sumanus, analitiškas ir tylus. Siekiate geriausių sprendimų bei tiesos. Geriausiai dirbate vienumoje. Kitiems atrodote kiek paslaptingas, nežengiate pramintais takais, kliaujatės logika. Jums patinka skaityti ir turite tvirtus politinius bei religinius įsitikinimus. Jums įdomios visatos paslaptis, taip pat, mėgstate būti gamtoje.

Saugokitės skepticizmo, noro atsiriboti, gyvenimo praeitimi, per didelio kritiškumo, šaltumo bei emocinio užsisklendimo.

Jūsų gimimo diena 8, 17 ar 26 d.?

Esate efektyvus, ryžtingas, ambicingas – tikras lyderis. Esate sveikas, atletiškas. Gebate įkvėpti kitus, išmintingai išnaudojate savo laiką ir puikiai atliekate užduotis, kurioms reikia susikaupimo, kantrybės ir intelekto.

Saugokitės noro kontroliuoti, susitelkimo į materialius dalykus, netolerancijos, piktnaudžiavimo galia, egoizmo ir karštakošiško elgesio.

Jei gimėte 9, 18 ar 27 dieną

Esate supratingas, išmintingas, empatiškas, besąlygiškai mylintis, dosnus, besirūpinantis kitų gerove. Jums nesvetimas idealizmas, kūrybiškumas, romantika. Norite pakeisti pasaulį, įkvėpti kitus savo pavyzdžiu.

Saugokitės perfekcionizmo, kartėlio, per didelio emocingumo, depresijos bei jus išnaudoti siekiančių žmonių.

Gimimo dienos kodas – kelias į pozityvius pokyčius

Kiekvienas žmogus skirtingas. Taip, kaip kiekviena snaigė yra unikali, taip ir kiekvieno žmogaus siela yra skirtinga. Savo gimimo dienos reikšmės supratimas – pirmas žingsnis į gilesnį savęs bei savojo pašaukimo pažinimą.

Tikslingai išnaudodami gimimo dienoje užkoduotas dovanas, priimsite vis sąmoningesnius sprendimus, kurie padės siekti savojo pašaukimo.

Elgdamiesi pagal gimimo dienoje užkoduotą savo prigimtį, pastebėsite vis pozityvesnius savo gyvenimo pokyčius.

Šaltinis: www.beliefnet.com

Norite išsamios numerologinės analizės? Rinkitės Bazinę arba Išsamią analizę. O gal norite IŠMOKTI NUMEROLOGIJOS? Įsigyk numerologijos paskaitų įrašus.

zachh.lt

Tai prof. astropsichologės paslaugos. Samantha Zachh - grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® psichoterapeutė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook