Gyvenimo kelio skaičius ir finansinis potencialas

2021 vasario 27by zachh.lt0

Visi žinome, kad skaičius apibūdina kiekį, tačiau numerologijoje jis simbolizuoja ir kokybę ar vibraciją. Kaip, ko gero, žinote, skaičiai kupini tiek simbolinės, tiek tiesioginės reikšmės – būtent todėl numerologija taip domimasi. Skaičiai gali suteikti įžvalgų apie bene visas gyvenimo sritis – taip pat, ir apie pinigus.

Gyvenimo kelio skaičius

Siekdami įvertinti asmens finansinį potencialą, galime žiūrėti į jo asmeninį horoskopą. Jis gali suteikti įžvalgų apie žmogaus galimybes praturtėti bei tvarkytis su pinigais. Vis dėlto, pradėti reikėtų nuo vadinamojo Gyvenimo kelio skaičiaus. Jis gaunamas sudedant gimimo datos skaičius tol, kol lieka vienas skaičius.

Pavyzdžiui, jei žmogus gimęs 1965 gegužės 6 d. skaičiuojame taip: 5+6+1+9+6+5 = 32 = 3+2=5.  Šio asmens Gyvenimo kelio skaičius – 5.
Žinoma, kiekvienas žmogus yra skirtingas, vis dėlto, Gyvenimo kelio skaičiaus nagrinėjimas gali būti puikus pirmasis žingsnis, siekiant išsiaiškinti asmens finansinį potencialą ir galimybes tvarkytis su pinigais.

Vienetas

Šis skaičius reiškia stiprų finansinį potencialą. Vienetas yra užsispyręs ir linkęs rezultatų siekti savarankiškai. Šio skaičiaus savininkams sekasi – jie linkę būti pirmieji ir pasirodyti tinkamoje vietoje, tinkamu metu. Jiems taip pat puikiai sekasi generuoti naujas ir pelningas verslo idėjas. Vienetas – puikus skaičius siekiantiems užsidirbti.

Dvejetas

Dvejetas sako – „Pinigai nėra viskas“. Tai dažnai atsispindi ir realybėje, kadangi dvejetai yra linkę kaupti dvasinius turtus ir dažnai pro pirštus praleidžia materialiuosius. Dvejetai yra linkę paaukoti vieną dalyką dėl kito ir dažniausiai ta auka tampa pinigai. Šio skaičiaus atstovai taip pat linkę patirti finansinius nuostolius, pavyzdžiui, neatgauti paskolintų pinigų.

Trejetas

Trejetas apibūdina priešybes – didžiulius turtus arba visišką skurdą. Jei jūs esate šio skaičiaus atstovai, tikėtina, kad gyvenime siekiate visko arba nieko. Taip pat, gali būti, kad pinigus išleidžiate taip pat greitai kaip ir uždirbate. Vis dėlto, trejetas – sėkmingas skaičius, nurodantis šlovę ir pinigus, atkeliaujančius iš netikėtų šaltinių – pavyzdžiui, gauto palikimo.  Taigi, jei išmoksite pinigus kaupti, o ne švaistyti, tikėtina, kad pranoksite savo finansinius tikslus ir lūkesčius.

Ketvertas

Šio skaičiaus atstovai nieko negauna už dyką. Vis dėlto, nereikėtų galvoti, kad viskas prarasta. Ketvertus dažnai motyvuoja siekis pašalinti esamas kliūtis ir įveikti sunkumus, patirtus vaikystėje. Sunkiai ir disciplinuotai dirbdami ketvertai gali sukaupti didžiulius turtus. Taigi, nors šių ženklo atstovų sėkmė neaplanko šiaip jau, jiems padėti gali pačių pastangos ir darbas.

Penketas

Penketas – itin sėkmingas skaičius. Šio ženklo atstovai dažnai geba atsidurti reikiamu metu reikiamoje vietoje. Penketai neretai pinigų gauna iš netikėtų situacijų – bonusų, loterijų ir pan. Vis dėlto, tokie žmonės pinigus vertina kaip priemonę smagiam gyvenimui pasiekti, todėl yra linkę į finansus žiūrėti gan neatsakingai. Dėl šios priežasties reikėtų saugotis greito nepamatuoto švaistymo

Šešetas

Įprastai šešetai gyvenimą pradeda finansinėje gausoje, tačiau, tikėtina, kad, metams bėgant, sėkmę gali būti sunku išlaikyti. Šešetams finansinė sėkmė priklauso nuo tinkamo laiko. Dauguma skaičiaus atstovų susiduria su problemomis, kai laiku neapmoka sąskaitų ar akimirksniu išsekina kredito kortelės limitą. Svarbu prisiminti, kad laikantis finansinių įsipareigojimų ir drausmės, galima išvengti įsiskolinimo. Neretai šešetai turtus gauna iš palikimų ar dosnių artimųjų.

Septynetas

Septynetai linkę į finansinius kraštutinumus. Jei šio ženklo atstovui tenka dirbti nuobodų, jo talentų neatitinkantį darbą, tikėtina, kad finansinės gerovės pasiekti nepavyks. Kita vertus, jei septynetai nebijo rizikuoti, finansinė sėkmė yra jų pusėje. Šio skaičiaus atstovų silpnybė – ekscentriškumas. Pinigus jie linkę investuoti į sritis, kurios nėra pelningos. Tiesą sakant, septynetai nėra geri lošėjai ar investuotojai, jei prieš tai neįvertina rizikos.

Aštuonetas

Aštuonetai gimsta ir miršta turiningi, o gyvenimo eigoje prikaupia turtų. Vis dėlto, neretai už finansinę gerovę tenka sumokėti didelę kainą, todėl šio ženklo atstovai yra linkę kentėti nuo darboholizmo. Svarbu pastebėti ir tai, kad kuo daugiau aštuonetai uždirba, tuo labiau išauga ir jų išlaidos. Todėl šie žmonės dažnai tampa savotiškais pinigų įkaitais.

Devynetas

Šio ženklo atstovai neretai pritraukia viską, ko nori, lengvai ir greitai. Vis dėlto, čia reikėtų prisiminti seną posakį – „Nesidžiauk radęs, neverk pametęs.“ Tikėtina, kad greitai gauti pinigai devynetams slys iš rankų. Tokiu atveju, asmeninio finansininko samdymas tokiems žmonėms gali būti puiki idėja.

Šaltinis: SpiritNow

Norite išmokti Numerologijos ? Pradėk mokytis dvi pagrindų pamokas, kurių dėka galėsi pasakyti daug informacijos apie žmogų tik iš jo gimimo datos!

 

zachh.lt

Tai prof. astropsichologės paslaugos. Samantha Zachh - grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® psichoterapeutė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook