Kovo horoskopas. 2021

Kovas

Kovo mėnesis jau bus lengvesnis, kai galėsime šiek tiek atsipūsti ir pasimėgauti, ar bent pasvajoti. Bus daug pojūčių. Iki pat kovo 20 dienos vyraus stipri Žuvų energija. Iš tikrųjų tokia energija kovo pirmai pusei yra tobula. Tai tarsi ciklo pabaiga, prieš naują pradžią, prieš pavasarį – prieš naują Zodiako ženklų ciklą (Aviną). Žuvų energija suteiks potencialo kūrybai. Šiuo periodu gali gimti tikri šedevrai! Menininkai, nepraleiskite šio efektyvaus periodo jums, kai idėjos ir vizijos gali tiesiog plūsti jums tiesiai į galvą iš informacinio lauko. Gali būti pojūtis tarsi “privalau” tai sukurti. Dar vis vyraujant Vandenio energijai kūriniai gali būti labai nestandartiniai, modernūs ir inovatyvūs. Iki kovo 20 dienos bus trūkumas ugnies stichijos, kas suteiks pasyvumą, dinamikos ir greičio trūkumą. Bus lengviau tiesiog “plaukioti” savo mintyse, svajonėse, vizualizacijose. Palankus metas kurti savo svajonių schemą, svajoti ir užsiimti meditacijomis. Tobulas metas dailės terapijoms, psichoterapijai. Nuo kovo 20 jau atsiras daugiau motyvacijos veikti, siekti, daryti. Veiksmus norėsis išreikšti paprastai, lengvai, per daug neapsikraunant. Antroje mėnesio pusėje gali kilti daug ir staigių emocijų, kai bus didelis jausminis nestabilumas. Bus noras greitai ir su malonumu rodyti save. Gali būti pojūtis, kad po tiek laiko manyje milžiniška, aktyvi energija, kurią reikia greitai išnaudoti.

Darbas. Gali gerai sektis laikytis plano ir sugalvotos disciplinos siekiant savo tikslų. Reiktų siekti  naujovių, permainų, visuomeniškumo.

Meilė. Puikus metas meilės reikalams, kai galėsite patirti jausmingų pojūčių. Eikite į pasimatymus, kurkite aplink save romantiką, išsakykite jausmus. Turėsite galimybę patirti gana gilų meilės, nirvanos jausmą. Skirkite dėmesio santykiams. Išpildykite visas svajones, kurios susijusios su meilės tematika.

Įtemptos dienos: 3, 5, 17,

Laisvesnės dienos: 15, 18, 22, 31.

Nori išmokti astrologijos? Mokymai internetu – astrologijos mokymai.

Kovo Pamoka

Kūrybinio potencialo išraiška ir svajonėsSamantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook