Avino charakteristika

KOV 21-BAL 19
Intuicija
Protas
Motyvacija
Praktiškumas
PALYGINIMAS

Be jų būtų nuobodu ir per ramu!
Geriausiai Avino savybės atsiskleidžia Saulės ir Marso planetų energijose, kuriose vyrauja:

– Ugnis, šviesa, karštis
– Staigumas, inercija, greitis
– Jėga, proveržis, griovimas, ėjimas
– Idėjos, veiklumas, siekimas, pirmumas

Avinui priešingas zodiako ženklas yra Svarstyklės. Avinas moka greit, nepagalvojęs ne tik nuspręsti, bet ir padaryti. Svarstyklės tuo tarpu per ilgai mąsto ką nuspręsti, o tuo labiau ką padaryti.. Avinui kartais reiktų pasimokyti iš Svarstyklių nors kiek pagalvoti prieš darant, jaučiant, sprendžiant.

Savo ugningu temperamentu puikūs idėjų generatoriai. Jiems nereikia impulso iš išorės, jog kurtų ar veiktų. Jie patys yra tie kurstytojai. Turi stiprią valią, yra atkaklūs, siekia savo asmenybės išreiškimo, siekia aktyviai save parodyti. Dauguma nėra linkę lengvai pasiduoti, nebent staigiai sumąstys, jog vaikytis kitos idėjos yra įdomiau.

TRUMPAI

Valdančioji planeta – MARSAS. Stichija – UGNIS.

Tai pirmasis zodiako ženklas, todėl Avinas visada pasižymi energinga ir neramia “pradžia”. Jie nuolat siekia dinamiškumo, greitumo ir konkurencingumo. Visada pirmauja visur – nuo darbo iki socialinių susitikimų. Dėka valdančiosios planetos Marso ir tai, kad ji priklauso ugnies elementui (kaip Liūtas ir Šaulys)Avinas yra vienas aktyviausių zodiako ženklų. Jie savo pobūdžiu imasi veikti visuomet, kartais prieš tai net nepagalvodami. Marso padedami, jie nuolat nori visko, kas nauja, pažangu, tačiau greitai praranda ūpą, pasiekę kulmi­nacinį tašką. Tuomet mielai palieka kitiems užbaigti darbus, o patys pasineria į naują sferą. Jie tarsi “uždegėjai”.

Stiprybės: drąsus, ryžtingas, pasitikintis saivimi, entuziastingas, optimistiškas, sąžiningas, aistringas.

Silpnybės: nekantrus, priklausantis nuo nuotaikų, impulsyvus, agresyvus.

Patinka: patogūs drabužiai, vadovo vaidmenys, fiziniai iššūkiai, individualios sporto šakos.

Nepatinka: lėtumas, vėlavimas, darbo rutina, kuri neišnaudoja jo talentų.

SAVYBĖS

Avinas reguliuoja žmogaus kūne: galvą, veidą. Jie tarsi tikrąja šio žodžio prasme veda ir uždega visus kaip tikra “galva ir veidas”. Avinai yra natūraliai drąsūs ir retai bijo teismo ir rizikos. Jie turi jaunatvišką jėgą ir energiją, neatsižvelgiant į jų amžių ir greitai atlieka tam tikras užduotis. Žmonės – Avinai yra kieti sau ir kitiems, jei tai susiję su judėjimu į priekį. Jie turi choleriko temperamentą, dažnai staigiai užsiplieskia. Geriausias bruožas: jei jie mato, kad yra neteisūs, taikiai ištiesia priešininkui ranką. Jie mielai užmezga draugystes ir daro tai, ką geriausiai sugeba.

Kiekvienas žmogus – Avinas veržiasi į tikslą, nepaisy­damas nuostolių. Toks elgesys nebūtinai susilaukia kolegų pritarimo, ypač kai jie pajunta įkyrų brovimąsi. Avinui svarbu energija, emocijos, aistros, energingumas. Vyras – Avinas myli tiesą, nors ir kaip grubiai ji būtų išsakyta. Taip pat jis mėgsta punktualumą.

Jo nekantrumas daug ką sužlugdo, jo narsumas lei­džia pažinti pavojus, kurie tyko gyvenimo kelyje, tuomet kai jau yra per vėlu. Žmogus – Avinas nori galva pramušti sieną ir negalvoja apie gumbus, kuriuos gaus. Jis yra ūmus ir greitai supyksta dėl mažiausio nieko. Kadangi jis greitai pamato neigiamus dalykus, įniršis dėl savo klaidingo elgesio tampa didesnis už įniršį ant prieši­ninko. Tai atima daug nervų. Jis turėtų išmokti susivaldyti. Bet kuris tikras Avinas tai gali? Smarkus, staigus, karštas, pašėlęs, padūkęs, audringas, aistringas. Kas gali iškasti duobę tvirtam, atspariam ir ištvermingam Avinui?

Žmogus – Avinas yra dinamiškas tipas, kuriam tikrai nereikia galvoti apie savo sveikatą, ypač, kad kiekvieną laisvą minutę jį traukia į gamtą. Čia jis randa užsiėmimą kūnui: mielai keliauja, taip pat mėgsta pabėgioti miške, judėti, sportuoti. Moterys, gimusios po šiuo ženklu, mielai užsiima joga. Ir kitose srityse Marsas suteikia savo globotiniui pasitikėjimo savimi ir energijos, išsikovoti pripažinimą.

ESMĖ

Saulė suteikia jiems puikių organizacinių įgūdžių, taigi jūs retai susipažinsite su Avinais, kurie negali vienu metu daryti ir pabaigti net kelis darbus! Gimusių po šiuo ženklu asmenybių uždavinys – kovoti už savo tikslus, išmokti bendravimo ir komandino darbo.

Du žodžiai apie AvinąINERCIJA ir AISTRA.

Pagrindinė Avino užduotis: SKLEISTI AKTYVUMĄ, IDĖJAS.

Svarbiausia Avino asmeninė vertybė: SAVIGARBA.

Pateikiamas 1,5h garso įrašas, kuriame išgirsi apie asmenines svarbiausias psichologines savybes, gyvenimo pamokas, talentus! Tai padės lengviau suprasti tavo asmenybės savirealizacijos galimybes, problemų priežastis ir kaip silpnybes paversti stiprybėmis. Lengviau valdysi savo gyvenimą! Analizės terminas ±1 mėnesis.
169.00

ASMENYBĖS POTENCIALAS€169

FINANSŲ HOROSKOPAS€169

VAIKO HOROSKOPAS€169

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook