Svarstyklių charakteristika

RUG 23-SPA 22
Intuicija
Protas
Motyvacija
Praktiškumas
PALYGINIMAS

Tikri balanso ieškotojai, kurie dažnai būna viduryje, kompromise.

Geriausiai Svarstyklių savybės atsiskleidžia Veneros ir Saturno energijose, kuriose vyrauja:
– Grožis, menas, estetika
– Balansas, harmonija
– Santykiai, meilė
– Apgalvojimas, svarstymas, taisyklės
– Sprendimas, teisingumas, sąžiningumas

Svarstyklėms svarbu santykiai, radimas kompromiso. Dažnam gali pasireikšti neapsisprendimo savybė, kai bandoma lyginti abu pasirinkimo variantus ir abiems randami argumentai, todėl tampa sunku pasirinkti ir likti užtikrintam savo pasirinkimu. Kaip ir tikros svarstyklės – lyginti, verinti, ieškoti lygiavertiškumo, balanso – svarbus uždavinys Svarstyklėms. Jos pastoviai svyruoja tarp savo paties interesų. Dažnai šie žmonės gana draugiški ir ieškantys šilto bendravimo. Dažnam svarbu grožis, estetika, menas ar lyriškumas.

Priešingas Svarstyklėms ženklas – Avinas. Svarstyklės per ilgai mąsto ką nuspręsti, o tuo labiau ką padaryti.. Avinas tuo tarpu moka greit, nepagalvojęs ne tik nuspręsti, bet ir padaryti. Svarstyklės – lėtai ieško balanso, Avinas – staigiai juda pirmyn. Svarstyklės balansuoja, Avinas veikia.

TRUMPAI

Valdančioji planeta – VENERA. Stichija – ORAS.

Kitiems pasiaukoti jis nenori, taigi nuolatos svyruoja tarp savų interesų ir dėmesio kitam, visada stengdamasis išlaikyti lygsvarą. Dažnai jis tarsi sėdi vienu metu ant dviejų kėdžių ir negali apsispręsti, kaip pasielgti. Svarstyklių stiprybė yra komunikabilumas ir pasiruošimas eiti į kompromisus. Per didelis vienašališkumas gali būti jų silpna vieta. Tuomet Svarstyklės vengia labai ilgai trunkančių ryšių ir vis ieško naujų simpatijų bei pripažinimo. Kad atliktų visas jai priklausančias užduotis, Svarstyklės atranda vidurį, tampa paviršutiniškos ir stengiasi atsisakyti sunkumų. Meilėje šis ženklas švelnus, truputėlį santūrus partneris, daug reikšmės teikiantis subtiliam skoniui bei kultūringumui. Svarstyklės nėra labai aistringos, tačiau draugiškos ir malonios.

Stiprybės: kooperatyvus, diplomatiškas, malonus, sąžiningas, socialus.

Silpnybės: neapsisprendęs, vengia konfrontacijos, gali būti apgautas, gaili savęs.

Patinka: harmonija, švelnumas, dalintis su kitais, gamta.

Nepatinka: smurtas, neteisybė,

SAVYBĖS

Po Svarstyklių ženklu gimę žmonės turi daug iš gamtos vyksmo, formavimosi ir praėjimo, praslinkimo ritmo: jie nori išlaikyti pusiausvyrą bet kokia kaina, net jei kartais jie ir pakrypsta labiau į vieną ar į kitą pusę; jie gali kurti, dirbti, bet taip pat vienodai ir tinginiauti. Jie tarsi jaunas vynas visą laiką bręsta, o tas procesas gali juos vesti per kalvas ir bedugnes. Jie turi linksmumo ir geros nuotaikos. Jų ženklas yra Svarstyklės, kurių lėkštelės nusvyra tai į vieną tai į kitą pusę. Retai jos būna pusiausvyroje; taip galima apibūdinti ir žmonių, gimusių po šiuo ženklu, charakterį.

Žmonės – Svarstyklės ilgai dvejoja, kol pasiryžta. Jie atideda sprendimą ilgesniam laikui, tikėdamiesi, jog viskas susitvarkys savaime. Joks Svarstyklių žmogus nedirba pagal programą. Jei darbas stovi, tegul stovi – ateis diena ir darbas bus baig­ tas. Jei šito padaryti nepavyksta, visuomet yra išeitis – tai, kas nebaigta, galima išmesti Į šiukšlių dėžę.

Svarstyklių žmonės yra dvasingi ir inteligentiški. Jie bando užgniaužti kiekvieną ginčą pačioje pradžioje, arba ginčysis tuomet, jei matys, kad kitas žmogus per daug įsitikinęs savo nuomone. Esant skirtingoms nuomonėms, jie stengiasi išklausyti abi puses. Teisingą protą dažniausiai pranoksta jų žavesys ir draugiškumas. Svarstyklių žmogus tik tuomet kovoja, kuomet yra visiškai įsitikinęs savo pergale. Jis niekuomet nesilaikys fanatiškai savo požiūrio, jei jį įtikinsi, kad kitas yra geresnis. Jo optimizmas užkrečia kitus. Jo linksmumas eina iš vidaus. Vertinamas jo elgesys, pakilus entuzias­tingas būdas, jautrumas, imlumas įspūdžiams, padoru­mas, geras tonas, manieros.

Svarstyklių žmonės su neigiama konsteliacija (neigiami aspektai horoskope) yra išdidūs, pasipūtę, paviršutiniški ir lengvabūdžiai. Jie reaguoja perdėtai jautriai ir žino tik savąjį „Aš”. Kai trūksta žinių, jie tuščiažodžiauja. Jiems labai patinka kalbėti ir klausyti savęs. Jie stengiasi visur, kur tik galima, tarti paskutinį žodį. Klausytis jie nemoka. Jų gašlumas, geidulingumas, aistringumas, kūniš­kumas kartais atrodo amoraliai. Jie vengia atsakomybės ir išsisukinėja nuo sprendimų. Savo netikrumą jie bando paslėpti po šaunumu, ryžtu ir energija. Jie bando pasi­ naudoti kitų darbu, o po to viską pateikti taip, lyg tai būtų jų pačių darbo rezultatas.

ESMĖ

Svarstyklės gali būti gana įvairūs žmonės, domėtis tiek grožiu, menu, estetika, malonumais, meile, santykiais, partnerystėmis, tiek būti santūriais vadybininkais. Jiems svarbu jausti savo aplinkoje pasimėgavimą sau pačiam ir kad tai jaustų kiti.

Du žodžiai apie SvarstyklesHARMONIJA ir GROŽIS.

Pagrindinė Svarstyklių užduotis: BALANSAS VISUR.

Svarbiausia Svarstyklių asmeninė vertybė: MEILĖ.

Pateikiamas 1,5h garso įrašas, kuriame išgirsi apie asmenines svarbiausias psichologines savybes, gyvenimo pamokas, talentus! Tai padės lengviau suprasti tavo asmenybės savirealizacijos galimybes, problemų priežastis ir kaip silpnybes paversti stiprybėmis. Lengviau valdysi savo gyvenimą! Analizės terminas ±1 mėnesis.
169.00

Gauk individualią konsultaciją

ASMENYBĖS POTENCIALAS€169

FINANSŲ HOROSKOPAS€169

VAIKO HOROSKOPAS€169

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook