Liūto charakteristika

LIE 23-RGP 22
Intuicija
Protas
Motyvacija
Praktiškumas
PALYGINIMAS

Vaikščiojantis karalius tarp paprastų žmonių. Ech.. kaip jiems patinka turėti karūną ant galvos .. 

Liūto savybės geriausiai atsiskleidžia Saulės energijose, kuriose vyrauja:
– Ekspresija, ugningumas
– Lyderystė, valia, jėga
– Sudeginimas
– Valdingumas, Ego
– Greitumas, staigumas

Liūtai išdidūs, mėgsta būti geriausiai įvertinti. Patys sau šeimininkai, nes gi Karaliai. Mėgsta, kai jais gėrisi, giria, vertina už jų asmenybę. Dažnas Liūtas sunkiai išgyvena kritiką. Gali įvairiomis situacijomis/veiksmais vis “prašyti” pagyrimo, būti pastebėtam. Jie gali būti geri lyderiai, vadovai nes ne tik moka priimti sprendimus, bet jiems ir patinka tai daryti. Žinoma, reikia pastoviai valdyti savo paviršutinišką įvertinimo norą. Gali puikiai jaustis scenoje, ar tose srityse, kur reikia pasakoti, būti dėmesio centre, duoti idėjas, kai į juos žiūrėtų, ar sektų paskui juos, plotų. Jei jie patys nesijaučia “scenoje” – patį savo gyvenimą gali paversti “scena”, t.y. dramos, vaidyba ir pan.

Priešingas Liūtui ženklas yra Vandenis. Liūtas visą kitų žmonių dėmesį nori nukreipti į save, savo Ego. Vandenis tuo tarpu kreipia į idėją, ateitį, komandą. Liūtui svarbu nuspręsti, Vandeniui – paskleisti. Liūtui čia ir aš, Vandeniui – ten ir visi. Liūtas priima sprendimą žaibiškai, Vandenis – priimdamas sprendimą taip nukrimsta į idėjos generavimą, kad gali pamiršti, jos reikia priimti sprendimą.

TRUMPAI

Valdančioji planeta – SAULĖ. Stichija – UGNIS.

Liūtas yra apsigimęs revoliucionierius. Jam svarbu statusas, valdžia, pagyrimai, nuopelnai. Mėgsta būti dėmesio centre. Nori būti įvertintas, pagirtas. Nelabai prisiimama atsakomybė už save ir kitus, bet labiau išvystytas išdidumas ir savigarbos jausmas. Vien jau dėl to fakto, kad jis yra, dėl savo savitumo, Liūtas – jaunuolis, – trokšta pagarbos ir gėrėjimosi juo. Kadangi jis yra labai žavus, paprastai nebūna sunku atsidurti dėmesio centre. Aplinkiniams tuomet jis kilniaširdiškai dėkingas ir palankus. Bet, o varge, jei Liūtas nebus gerbiamas! Tuomet kiekvienas pajus jo įžeistą tuštybę, netgi pykčio priepuolius. Visi kiti žmonės pirmiausia turi jį garbinti ir pataikauti. Partnerius taip pat dažnai renkasi pagal tai, ar jie skatina kitus žmones garbinti Liūtą. Nors tai rūpestingas ir ištikimas Zodiako ženklas, tačiau nėra sutvertas tikrai užuojautai, nes, deja, visuomet viršų ima jo paties asmenybės svarba.

Stiprybės: kūrybingas, aistringas, dosnus, nuoširdus, linksmas, juokingas.

Silpnybės: arogantiškas, užsispyręs, nori pasirodyti, tingūs, nelankstūs.

Patinka: teatras, atostogos, kai juo žavisi, brangūs daiktai, smagiai leisti laiką su draugais.

Nepatinka: kai jį ignoruoja, susidurti su sunkia realybe, kai nėra pripažįstamas, kaip “karalius” ar “karalienė”.

SAVYBĖS

Liūto stiprumas – tai jo optimistinis tikėjimas savimi, ryžtingumas, o silpnybės – paviršutiniškumas ir didžiavimasis savimi. Jis nusprendžia, jog sutvertas didesniems planams ir žygiams, o rūpintis kasdienybės “smulkmenomis” ramiai palieka kitiems. Be to, Liūtas sunkiai išgyvena kritiką.

Liūtas yra malonus, žavingas, dosnus ir kilnios širdies. Jis praleidžia pro pirštus kitų klaidas, kai jų nepastebi patys klystantys. Jis yra ryžtingas ir plėšosi kaip laukinis, kuomet mato prieš akis tikslą. Jis neslepia savo žinių, nuopelnų, talentų, kitaip tariant, nemiršta iš kuklumo, bet jis leidžia ir kitiems gyventi po saule kartu su juo. Žmonės – Liūtai yra patys geriausi draugai ir kolegos. Jie niekada neužmirš to, kuris jiems padarė paslaugą. Tai yra asmenybės, vertos pagarbos. Jų energijos negali­ ma palaužti. Aukštesnį lygį gyvenime jie pasiekia savo energijos, aktyvumo ir ištvermės dėka. Pasitikėjimas savimi ir drąsa padeda jiems susigaudyti sudėtingose situacijose. Jų draugišką būdą mėgsta visi.

Niekada nereikia jam net užsiminti, kad jis turi silpnybių, jis nesitvers pykčiu ir norės šmeižiką sulyginti su žeme. Žmogus-Liūtas dažnai nusiteikęs sau labai palankiai ir gali sureaguoti arogantiškai. „Aš” jam yra viskas, tik suaugę patyrę Liūtai moka pasakyti „Mes”. Jie yra išlaidus, nes nori visuomet būti aukštumoje. Jų tuštybė pralenkia jų laikiną išdidumą. Jie gali būti tikri cinikai, jei mato, kad juos puola. Perdėm dažnai jie neleidžia atverti burnos kitam, nes labiausiai mėgsta klausytis savęs.

ESMĖ

Saulės globotiniais negalima nesižavėti. Jie nuo pat mažens yra jau asmenybės, jų laikysena “karališka”. Jie išsiskiria kiekvienoje draugijoje. O jei taip nėra, jie stengiasi atkreipti į save dėmesį. Jų tipas yra populiarus. Liūtai gali – taip pat ir per­keltine prasme – daug ką sutvarkyti, kas kitiems atrodo beviltiškai žlugę. Be to, jie savo manieringumui, maivymuisi suteikia intuicijos, nuovokos, kurios taip trokšta šio pasaulio didieji. Jie būna skatinami ir labai giriami, kol patys nutupia ant viršininko kėdės.

Du žodžiai apie LiūtąKARALIUS ir KARALIUS.

Pagrindinė Liūto užduotis: RODYTI SAVE IR IDĖJAS.

Svarbiausia Liūto asmeninė vertybė: GARBĖ.

Pateikiamas 1,5h garso įrašas, kuriame išgirsi apie asmenines svarbiausias psichologines savybes, gyvenimo pamokas, talentus! Tai padės lengviau suprasti tavo asmenybės savirealizacijos galimybes, problemų priežastis ir kaip silpnybes paversti stiprybėmis. Lengviau valdysi savo gyvenimą! Analizės terminas ±1 mėnesis.
169.00

Gauk individualią konsultaciją

ASMENYBĖS POTENCIALAS€169

FINANSŲ HOROSKOPAS€169

VAIKO HOROSKOPAS€169

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook