Šaulio charakteristika

LAP 22-GRU 21
Intuicija
Protas
Motyvacija
Praktiškumas
PALYGINIMAS

Geriausiai Šaulio savybės atsiskleidžia Jupiterio ir Neptūno planetų energijose, kuriose vyrauja:

– Pasaulėžiūros kūrimas, žinios
– Globalumas, prasiplėtimas
– Laisvė, svajonės
– Idėjiškumas
– Kūrybiškumas
– Kelionės

Šauliai dažnai nori būti laisvi ir nepriklausomi. Jie nenori prisirišti, jie nori paskleisti. Jie nenori kabintis į vieną elementą, jie nori suderinti visus elementus. Jie nenori seno, jie siekia naujo. Jie nenori laikytis standartų, įstatymų – jie nori juos kurti. Mėgsta pafilosofuoti, pakalbėti bendromis temomis. Jam patinka bendros koncepcijos principas. Dažnas būna optimistas. Labiau svajotojas, filosofuotojas, nei aktyviai ir staigiai veikiantis, net esant Ugnies stichijos ženklu. Šaulio ugningumas pasireiškia tuo, jog jis gali įkvėpti kitus, sukurti ir parodyti naujas sistemas. Aktyvumas taip pat gali daugiau reikštis kelionėse, troškimų, žinių siekime, kūrime. Kartais gali per daug akcentuotis ties stambiais aspektais, bendrumu ir nepastebėti mažų smulkmenų.

Šauliui priešingas zodiako ženklas yra Dvyniai. Iš vienos pusės jie skirtingi, iš kitos ir panašūs. Dvyniai mėgsta smulkmenas, logiką. Šauliai labiau pastebi stambius aspektus, globalumą, idėjiškumą. Abiem patinka kelionės, nauji įspūdžiai, bet Dvynys tai mėgsta dėl malonumo pačiam ir artimas keliones, o Šaulys pažinti ne save, o kultūras, išvykti toli toli.

TRUMPAI

Valdančioji planeta – JUPITERIS, NEPTŪNAS. Stichija – UGNIS.

Šie žmonės atrodo ramūs, bet viduje dažnai esti labai prieštaringi. Jie myli savo nepri­klausomybę labiau už viską ir yra laikomi nepataisomais optimistais. Jie nori būti teisingais, bet dėl savo greitų sprendimų, priešingai, jie kitiems atrodo neteisūs. Šaulio žmonės yra labai impulsyvūs (Ugnies stichija). Jie reaguoja itin greitai ir griežtai. Ir dažnai pasako žymiai aštriau, negu mano iš tikrųjų. Jei po to jų draugai ar bičiuliai būna nepatenkinti, niūrūs, jie kraipo galvą ir būna sumišę. Šauliai – tiesmukiški, atviraširdžiai, sąžiningi žmonės. Dauguma gimusių po šiuo ženklu tampa numylėtiniais savo socialinėje aplinkoje. Šauliai yra linkę ignoruoti įvairius apribojimus, labai vertina nepriklausomybę, mėgsta keliauti, skaityti, yra aktyvūs visuomeniniame gyvenime ir pareigingi profesinėje veikloje.

Stiprybės: dosnus, kuria idealus, puikus humoro jausmas.

Silpnybės: pažada daugiau, nei gali, labai nekantrus, pasipūtėliškumas.

Patinka: laisvė, kelionės, filosofija, gamta.

Nepatinka: suvaržymų ir tokių pat žmonių, detalumo, rutinos.

SAVYBĖS

Šaulį vilioja toliai, jis mielai keliauja, susipažįsta su naujomis pažiūromis, nauju gyvenimo būdu. Giliai viduje tai labai religingas žmogus, tikintis gyvenimo prasmingumu bei vystymosi tikslingumu. Savo patirtį jis mielai dalija aplinkiniams, dažnai yra geras mokytojas ir patarėjas, sugeba kitus įkvėpti. Šaulio mąstyseną lemia stiprus teisingumo jausmas bei pagarba visiems jį supantiems žmonėms. Silpnosios Šaulio pusės – tai kuklumo trūkumas ir nesugebėjimas pripažinti savo klaidų. Meilėje jis yra aistringas, greit susižavintis. Kol jam suteikiama būtina erdvė, tol jis bus malonus partneris. Reikia stengtis nekompromituoti Šaulio jausmų, kitaip jis staiga atvės.

Šaulio žmonės sunkiai kam nors paklūsta. Be jokio sąžinės graužimo jie eina tiesiai į tikslą ir visai nesirūpina dėl to, kad jie piktina, erzina ar visai atbaido gerą draugą. Besąlygiškai siekdami sėkmės, jie dažnai pervertina savo galimybes. Savo sarkazmu jie gali įžeisti kitus ir tada veikti labai arogantiškai. Šaulio žmonės dažniausiai būna labai paviršutiniški ir blaškosi tarp visiškai priešingų nuomonių. Jie mielai išnaudoja kitus žmones, po to vos argumentuodami, jiems praneša apie draugystės pabaigą. Meilėje jie yra ne per daug ryžtingi. Dažnai jų egoiz­mas trukdo surasti savo antrąją pusę.

ESMĖ

Žmogus – Šaulys yra visuomet iniciatyvus, apsukrus, energingas, veiklus ir sumanus. Jis vadovaujasi ypatingais moraliniais ir teisiniais principais. Jis visada turi didelių planų ir nori juos įgyvendinti. Įvairiose gyvenimo situacijose jo niekuomet neaplei­džia begalinis optimizmas. Jis žino, ko jis yra vertas ir bando tai paversti grynais pinigais. Jis dirba sąžiningai, dėl to darbe pralenkia kitus. Bendraudamas su draugais, bičiuliais jis yra toleran­tiškas ir supratingas, bet to paties tikisi ir iš jų. Yra garbingas savo ir kitų atžvilgiu. Visur jam nors truputį sekasi. Jis visai nepaiso, ką kalba apie jį kiti.

Du žodžiai apie ŠaulįPASAULĖŽIŪRA ir PRASIPLĖTIMAS.

Pagrindinė Šaulių užduotis: POZITYVO SKLEIDIMAS.

Svarbiausia Šaulių asmeninė vertybė: BEGALINĖ GAUSA.

Pateikiamas 1,5h garso įrašas, kuriame išgirsi apie asmenines svarbiausias psichologines savybes, gyvenimo pamokas, talentus! Tai padės lengviau suprasti tavo asmenybės savirealizacijos galimybes, problemų priežastis ir kaip silpnybes paversti stiprybėmis. Lengviau valdysi savo gyvenimą! Analizės terminas ±1 mėnesis.
169.00

Gauk individualią konsultaciją

ASMENYBĖS POTENCIALAS€169

FINANSŲ HOROSKOPAS€169

VAIKO HOROSKOPAS€169

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook