Jaučio charakteristika

BAL 20-GEG 20
Intuicija
Protas
Motyvacija
Praktiškumas
PALYGINIMAS

Norite praktiško ir žemiško patarimo? Kreipkitės pas Jaučius! Jie orientuojasi į praktiškumą, naudą ir komfortą! Gali suteikti gerą patarimą, kuris duos rezultatą.

Geriausiai Jaučio savybės atsiskleidžia Veneros ir Mėnulio energijose, kuriose vyrauja:

– Troškimai, norai, vidinė aistra jiems
– Malonumo jausmas, pasitenkinimas
– Materialus rūpestis, aprūpinimas
– Visiškas praktiškumas ir nauda, kuri suteikia malonumą
– Nešvaistymas
– Stabilumas, saugumas, komfortas, žemiškumas, užtikrintumas, rutina

Jaučiui priešingas zodiako ženklas yra Skorpionas. Jaučiai siekia materijos, įsižeminimo, fizinio malonumo ir rezultatų materijoje pasireiškimo. Skorpionai atvirkščiai – jie labiau linkę ieškoti gilios prasmės ir gali pamiršti apie materiją. Skorpionai gali taip “giliai įlįsti” bet kur po materija, o Jaučiai stabiliai užsikabinti ties visa materija. Vienas iš kito turi ko pasimokyti!

Jaučiai mėgsta mėgautis malonia aplinka. Tai ir maistas, drabužiai, patogūs baldai ir įvairios pramogos. Jie tvirti. Dažnai nemėgsta staigių pokyčių, nes tai gali atrodyti, jog “žemė slysta iš po kojų”, o jiems patinka jausti ją. Jie darbštūs ir atkaklūs. Kartais gali pasirodyti skūpūs, bet ne iš piktos valios. Jie draugiški. Tiesiog nejaučia poreikio švaistytis “tiesiog”, “veltui” – viskas turi turėti praktišką naudą ir rezultatą (arba suteikti malonumą, pasitenkinimą). Jei nemato tokios perspektyvos (naudos ar malonumo) – pataupys.
Priklausomai nuo kitų rodiklių, yra tokių, kurie teikią pirmumą malonumams, komfortui, kiti – praktiškumui, stabilumui.

TRUMPAI

Valdančioji planeta – VENERA. Stichija – ŽEMĖ.

Jautis yra Žemės ženklas (kaip ir Mergelė, Ožiaragis), ir turi galimybę pamatyti dalykus iš pagrįstos, praktinės ir realios perspektyvos. Jiems yra lengva užsidirbti pinigų ir gali laisvai likti tuose pačiuose projektuose ar darbuose ilgą laiką, atvirkščiai nei Avinas. Tai daro juos puikiais darbuotojais, ilgalaikiais draugais ir partneriais. Jis neskraido padebesiais: Jautis tvirtai stovi ant žemės abiejomis kojomis. Jam geriau žvirblis rankoje negu briedis girioje. Jis vertina tvirtą poziciją. Lemiamu momentu tai praverčia. Profesijoje jis mieliau nori būti pavyzdžiu, jam nereikia įžūliai skintis kelio.

Stiprybės: patikimas, kantrus, praktiškas, atsidavęs, atsakingas, stabilus.

Silpnybės: atkaklus, “apsėstas”, nelinkęs į kompromisus.

Patinka: skanus maistas, kokybiški drabužiai, darbas rankomis, viskas – kas materialu, žemiška.

Nepatinka: staigios permainos, komplikacijos, bet kokios rūšies nesaugumas, sintetiniai audiniai.

SAVYBĖS

Jaučio valdančioji planeta yra Venera – meilės planeta, atrakcija, grožis, pasitenkinimas, kūrybiškumas ir dėkingumas. Jie vertina patogumą ir mėgsta gerai pavalgyti, taip pat vertina ir dvasinį peną. Jie nori gyventi taikiai. Bet kas juos supykins, pažins jų naktinės sielos nesklandumus: jie gali užsipulti, atakuoti, nepaisy­dami padarinių, kiekvieną, kuris, jų manymu, pasielgė neteisingai. Vis dėlto, nesvarbu, koks yra jų galimas emocinis iššūkis, šie asmenys gali bet kokioje chaotiškoje ir nesveikoje situacijoje pateikti praktinį proto balsą. Žmogus – Jautis turi kantrybės kiekvieną pradėtą darbą padaryti gerai iki galo. Kiek laiko tai užtruks, neturi jokios reikšmės.

Jie yra ištikimi ir nemėgsta staigių pokyčių. Stiprios, tvirtos natūros Jaučius sunku sugniuždyti ar sužlugdyti. Ligos gresia pirmiausiai kaklo, gerklės srityje ir pečiuose. Jautis yra tam tikra prasme ištvermingiausias, pastoviausias kitų Zodiako ženklų tarpe.

Vyras – Jautis pats gali kantriai ir ištvermingai susido­roti su sunkiausia užduotimi. Jis ilgai svarsto ir rizikuoja tik tuomet, kai yra tikras, kad jo įsijungimas nebus veltui. Jis turi gerą uoslę pinigams ir tvirtoms vertybėms. Jo ištikimybė visiems žinoma. Pasitikėjimas daro jam garbę. Vertinamas jo sveikas žmogaus protas ir praktiš­kas suvokimas. Jis atrodo tarsi flegmatikas, tačiau tai visai kas kita: žmogus, kuris žino, ko nori. Ir todėl jis pasiekia daug daugiau negu kokie nutrūktgalviai, pamirštantys laiku apsaugoti savo sėkmę, kaip pvz Avinas.

ESMĖ

Jautį galima apibūdinti vienu žodžiu – PRAKTIŠKUMAS. Tai turi būti visur ir visada. Jautis yra ženklas, kuris derina darbo vaisius. Jie mano, kad visada svarbu meilė ir grožis, dėmesys į materialųjį pasaulį, fizinius malonumus. Žmonės, gimę Jaučio ženkle (Saulė Jautyje), yra jausmingi ir taktiški, atsižvelgiant į svarbiausius visus jutimo pojūčius. Stabilūs ir konservatyvūs – vienas patikimiausių zodiako ženklų, pasirengusių ištverti ir laikytis jų pasirinkimo, kol jie nepasieks asmeninio malonumo, tikslo.

Du žodžiai apie JautįPRAKTIŠKUMAS, STABILUMAS.

Pagrindinė Jaučio užduotis: KANTRUS DARBAS.

Svarbiausia Jaučio asmeninė vertybė: STIPRYBĖ.

Pateikiamas 1,5h garso įrašas, kuriame išgirsi apie asmenines svarbiausias psichologines savybes, gyvenimo pamokas, talentus! Tai padės lengviau suprasti tavo asmenybės savirealizacijos galimybes, problemų priežastis ir kaip silpnybes paversti stiprybėmis. Lengviau valdysi savo gyvenimą! Analizės terminas ±1 mėnesis.
169.00

Gauk individualią konsultaciją

ASMENYBĖS POTENCIALAS€169

FINANSŲ HOROSKOPAS€169

VAIKO HOROSKOPAS€169

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook