Mergelės charakteristika

RGP 23-RUG 22
Intuicija
Protas
Motyvacija
Praktiškumas
PALYGINIMAS

Tikri struktūros ir tvarkos meistrai, kurie viską apskaičiuoja ir pasveria!

Geriausiai Mergelės savybės atsiskleidžia Merkurijaus energijoje, kurioje vyrauja:
– Logika, protas
– Struktūra, seka
– Kalbėjimas
– Materija

Mergelės kartais gali atrodyti per daug smulkmeniškos. Tai siūlas ne tos spalvos, tai saga kreivai įsiųta. Svarbiausia – jiems tai svarbu, jiems visos detalės turi būti tvarkingos ir teisingos. Viskas turi turėti savo vietą, eilę, seką. Gerai išvystytas pastabumas, smulkmeniškumas, todėl puikiai sekasi darbai, kur reikalauja itin didelio atidumo, smulkių detalių matymo ir jų sudėliojimo. Puikiai moka viską rūšiuoti, skirstyti pagal savybes ir pan. Dažnai Mergelės mėgsta rūpintis kitais, nes tik jos žino, kaip gi reikia pasirūpinti kitais iki mažiausių smulkmenų. Kartais gali pasireikšti materializmas, kai per daug akcentuojamasi į fizinį kūną, pinigus, išorinius faktorius. Taip gali atsitikti, nes pas dažną labai gerai veikia analitinis mąstymas.

Priešingas analitinei Mergelei ženklas – jausmingosios Žuvys… Joms visai nesvarbu logika, svarbu emocijos.. plaukiojimas kažkur.. svajonės toli.. abstraktumas.. subjektyvumas.. Mergelės atvirkščiai – Protas. Materija. Realybė. Konkretumas. Objektyvumas. Žuvų stiprios ir gilios emocijos, Mergelių – stiprus protas ir gerai veikianti logika. Žuvys gali vaizduotėje kurti, Mergelėje realybėje įvykdyti.

TRUMPAI

Valdančioji planeta – MERKURIJUS. Stichiija – ŽEMĖ.

Žmonės, gimę šiuo metu, yra stipriai susiję su žeme ir realistai, kurie visada iš naujo paklūsta brendimo procesui. Jie yra smalsūs, nes nori kelti savo kvalifikaciją. Jie yra pareigingi ir pasiruošę padėti, bet dažnai pedantiškai, labai tiksliai. Net dulkelė ant grindų gali jiems sukliudyti. Kritikuodami jie tampa nemieli dauge­ liui žmonių. Jei kritika skirta jiems, tuomet ji – pagrindas apmąstymams. Jų žvalus protas visada ieško geriausio kelio, sprendimo, padedančio išsilaikyti gyvenime.

Stiprybės: lojalus, analitinis mąstymas, geras, darbštus, praktiškas.

Silpnybės: drovus, nerimaujantis, pernelyg kritiškas sau ir kitiems, pedantiškumas.

Patinka: gyvūnai, sveikas maistas, knygos, gamta, švara.

Nepatinka: šiurkštumo, prašyti pagalbos.

SAVYBĖS

Jei jau Mergelės ką nors pradėjo, tai pabaigia iki galo. Nebaigti darbai jam yra siaubas. Tai patinka jo virši­ninkui, juo labiau, kad jis ir kolegas išjudina, kai šie, jo manymu, pradeda simuliuoti. Mergelės žmogus turi visiškai realistinį požiūrį į pinigus. Jei leistum jam pasirinkti tarp paaukštinimo pareigose ir algos pakėlimo, tai, be abejo, jis pasirinktų antrąjį pasiūlymą. Galiausiai – sakytų jis pats sau – kam reikalingas titulas, jei trūksta pinigų? Jis pageidauja apmokėjimo pagal darbą, ir labai prašom, virš tarifo!  Visos profesijos, kur reikia aštraus proto ir tikslumo, labai tinka Mergelei.

Mergelės žmonės yra inteligentiški. Jie nori visuomet viską išsiaiškinti iki galo. Akylai stebi ir daro savo išvadas, dažniausiai nepripažindami jokios kritikos. Visko imasi apgalvotai ir santūriai, viską sudelioja “į stalčiukus”, remiantis logika. Patys logiškai ir teisingai anali­zuoja sudėtingas problemas. Pasitiki tik savo jėgomis. Jų visas mąstymas nukreip­tas į sėkmę. Azartiniai lošimai, loterijos prieštarauja jų natūrai. Mergelės žmonės visose gyvenimiškose situacijose pasisako už tiesumą ir atvirumą bei atsižvelgia į smulkmenas. Planus, kurie jiems atrodo teisingi, jie įgyvendins, nors susilauktų prieštaravimų. Jie turi nuojautą, kaip be didelių lėšų praturtėti.

Aistra kritikuoti leidžia manyti, kad žmonės – Mergelės yra nepataisomi priekabiautojai. Jų protas dirba kartais perdėtai aštriai ir randa silpnų vietų ten, kur jų iš tikrųjų visai nėra. Jei jis kartais apsigauna ar nusikalba, vengia sunkumų ir atsakomybę palieka kitiems. Kai kas nekenčia Mergelės žmonių dėl jų begalinio pedantiškumo. Finansinis santūrumas dažnai aiškinamas kaip šykštumas. Jų šaltas dalykiškumas, taip pat ir asmeniniame gyvenime, trikdo, glumina žmones, kurie juos myli.

ESMĖ

Žmogaus gyvenime tai yra laikas, kai reikia surimtėti, prisiimti atsakomybę už save ir kitus. Pirmiausia tai liečia visai kasdieniškus dalykus: reikia išmokti sveikai maitintis, rūpintis savo sveikata, drabužiais, tvarka namuose. Galų gale uždirbti pinigus ir atsistoti ant savo kojų. Šie visi reikalai ir yra suaugusios Mergelės rūpesčių centre.

Du žodžiai apie MergelęSMULKMENOS, ANALIZĖ.

Pagrindinė Mergelės užduotis: KRUOPŠTUMAS VISUR.

Svarbiausia Mergelės asmeninė vertybė: MINTIES GRYNUMAS.

Pateikiamas 1,5h garso įrašas, kuriame išgirsi apie asmenines svarbiausias psichologines savybes, gyvenimo pamokas, talentus! Tai padės lengviau suprasti tavo asmenybės savirealizacijos galimybes, problemų priežastis ir kaip silpnybes paversti stiprybėmis. Lengviau valdysi savo gyvenimą! Analizės terminas ±1 mėnesis.
169.00

Gauk individualią konsultaciją

ASMENYBĖS POTENCIALAS€169

FINANSŲ HOROSKOPAS€169

VAIKO HOROSKOPAS€169

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook