Vėžio charakteristika

BIR 21-LIE 22
Intuicija
Protas
Motyvacija
Praktiškumas
PALYGINIMAS
Tai tikri namų židinio kūrėjai bet kokia prasme! Moka sukurti namuose jaukią atmosferą

Geriausiai Vėžio savybės atsiskleidžia Mėnulio ir Jupiterio energijose, kuriose vyrauja:

– Malonumo jausmas, pasitenkinimas
– Rūpestingumas, aprūpinimas
– Jausmingumas, emocijų svarba
– Šeimyniškumas, artimi žmonės
– Gerumas, prasiplėtimas

Vėžiai gerai integruoja į save “moteriškas” emocijas. Jautrumas, šeimyniškumas, nuotaikų kaita, namų židinio kūrimas VISUR, kur jie yra. Jiems svarbu jaustis net darbe “Kaip namie”. Tas vidinis Jausmas “namūdinės” energijos, aplinkos, kad jums ten gera ir jauku, žmonės šilti (kiek tai įmanoma). Mėgsta visur turėti “Savo kampą”. Taip yra todėl, nes viduje jie jausmingi ir jautrūs, ir, kaip tikri vėžiai, turi turėti šarvus išorėje, saugią aplinką, kad jų nesužeistų. Dažnas gerai įsijaučia į kitą žmogų, supranta jo jausmus, panarplioja praeitį. Dažnas kaupia įvairias atsargas, ar ilgai pripranta prie tų pačių daiktų, ar kitaip bando išorėje kurti sau pačiam saugumo ir emocinio komforto jausmą.

Priešingas ženklas Vėžiui – Ožiaragis. Dažnai Vėžiam itin svarbu namų aplinka, šeima, emocinė būsena būtent namuose, Ožiaragiui – darbas, darbas ir jo tikslai ten. Vėžiai emocingi, jautriai reaguoja į negatyvias situacijas ir konfliktus namuose, Ožiariagiai skaudžiausiai gali priimti konfliktus darbe. Vėžiuose vyrauja jausminis pagrindas, Ožiaragyje – loginis, šaltas protas. Ožiaragiui darbe svarbiausia tikslas, kilimas. Vėžiui darbe svarbu praktinė ir emocinė nauda, ypač, ką tai gali suteikti jo namams.

TRUMPAI

Valdančioji planeta – MĖNULIS. Stichija – VANDUO.

Savarankiškumo siekimas dar ilgai siejasi su noru pasilikti mamos glėbyje. Kaip Dvyniai, taip ir Vėžys dažnai net ir suaugęs išlaiko vaikiškus bruožus, ryšiai su motina lieka tampresni negu kitų Zodiako ženklų. Šią būdo savybę – saugumo siekimą – dar labiau sustiprina lėta ir tvirta vandens elemento prigimtis. Dėl to Vėžiui reikalingi šarvai. Po jais slepiasi gležnas daigelis, ypač jautri ir romantiška būtybė.

Stiprybės: tvirtas, labai išradingas, ištikimas, emocionalus, simpatiškas, įtikinamas.

Silpnybės: įtakojamas nuotaikos, pesimistiškas, įtarus, lengva manipuliuoti, nesaugus.

Patinka: menas, namuose vykstantys pomėgiai, atsipalaidavimas vandenyje, pagalba artimiesiems.

Nepatinka: svetimi, bet kokia kritika savo mamai, asmeninio gyvenimo atskleidimas.

SAVYBĖS

Kaip ir Žuvys, Vėžys yra pats jausmingiausias Zodiako ženklas. Visas pasaulis jam yra svarbus tik tiek, kiek gali sužadinti vaizdinius ir atitikti jo svajonių siekimą. Todėl Vėžiui būdinga labai išvystyta vaizduotė ir intuicija. Jei jis daugiau atsigręžęs į save, yra “naminis tipas”, tai dažnai virsta uždaru, nors ir suprantamu kitiems, tačiau išlaikančiu atstumą, atrodytų, šaltu svajotoju. Kraštutiniu atveju tai būna keistuoliai atsiskyrėliai. Labiau į ekstravertiškumą linkęs Vėžys ieško nuotykių bei pokyčių, jis nenori gyventi vien savo svajonėse, bet siekia jų išsipildymo, kartu įtraukdamas ir kitus žmones. Jis gali tapti įdomiu pašnekovu, sugebančiu aplinkiniams perteikti savo pilną fantazijų, pasakų motyvais nuspalvintą gyvenimo pusę. Kartu jis sugeba įsijausti ir prisitaikyti. Tačiau kyla pavojus, jog gali būti prarastas pagrindas po kojomis, pamirštas žemiškumas ir praktiškosios būtinybės.

Jiems lengva daryti įtaką, net jei jie ir bando užsidaryti savo pasaulyje. Kaip vaikai, jie neturi pakankamai įveikimo ir gynimo mechanizmų išoriniam pasauliui. Kai gyvenime trūksta kantrybės ir meilės, pasireikš nuotaikų svyravimai, savanaudiškumas ar net manipuliavimas. Kai jie yra ramūs savo gyvenimo pasirinkimais, Vėžio atstovai bus laimingi ir turtingi, kai yra apsupti mylinčios šeimos ir harmonijos savo namuose.

Vėžio žmonės yra visada geraširdžiai ir visuomet pasiruošę padėti. Jie yra šiek tiek egoistški, tačiau už tuos, kurie juos myli ir paiso švelnių jausmų – eina per ugnį ir vandenį. Jie moka išklausyti, bet to paties reikalauja ir iš aplinkinių, su kuriais gyvena. Puikiai moka paguosti. Jie turi nedaug draugų, nes jiems svarbu emocinis ryšys. Jaukūs namai Vėžiui yra tarsi dar pagrindinis pasaulis. Kadangi daug “kapstosi” savo emocijose, todėl gali puikiai išmanyti žmogaus psichologiją.

Vėžiai gali būti kaprizingi, užgaidūs. Moka susipykti net su pačiu geriausiu draugu, kai yra stipriai pažeidžiamas jo vidinis jausmų pasaulis. Užsidarymas jame yra dažnas reiškinys. Labai nemėgsta kritikos, nors kitus kritikuoja noriai. Dažnai linkę į depresijas. Dažnai prisiriša prie daiktų, vietų, vėl gi prisirišimas yra emocionalus.

ESMĖ

Giliai intuityvus ir sentimentalus Vėžys gali būti vienas iš sudėtingiausių zodiako ženklų. Jie yra labai emocingi, jautrūs ir rūpestingai rūpinasi šeimos ir jų namų klausimais. Šeima ir artimieji jiems šventas dalykas. Vėžio ženklas priklauso vandens elementui, (kaip ir Skorpionas, Žuvys). Vadovaudamiesi emocijomis ir savo širdimi, jie gali būti sunkiai susipainioję su aplinkiniu pasauliu.

Du žodžiai apie Vėžį – RŪPESTINGUMAS ir RYŠYS.

Pagrindinė Vėžio užduotis: UGDYTI EMOCINĮ PASAULĮ.

Svarbiausia Vėžio asmeninė vertybė: ŠEIMA.

Pateikiamas 1,5h garso įrašas, kuriame išgirsi apie asmenines svarbiausias psichologines savybes, gyvenimo pamokas, talentus! Tai padės lengviau suprasti tavo asmenybės savirealizacijos galimybes, problemų priežastis ir kaip silpnybes paversti stiprybėmis. Lengviau valdysi savo gyvenimą! Analizės terminas ±1 mėnesis.
169.00

Gauk individualią konsultaciją

ASMENYBĖS POTENCIALAS€169

FINANSŲ HOROSKOPAS€169

VAIKO HOROSKOPAS€169

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook