Dvynių charakteristika

GEG 21-BIR 20
Intuicija
Protas
Motyvacija
Praktiškumas
PALYGINIMAS

Nori linksmai, net protingai pakalbėti? Skambink Dvyniui

Geriausiai Dvynio savybės atsiskleidžia Merkurijaus energijoje, kurioje vyrauja:

– Protas, intelektas, logika

– Komunikacija, bendravimas

– Pardavimai, derybos

– Informacija, mokymai

Ne veltui Dvyniai vadinami Dvyniais – jie dažnai gali būti dviprasmiški. Gali būti itin protingi, intelektualūs, rimti, bet kartu ir vėjavaikiški. Gali būti detalūs, pastebintys smulkmenas, bet kartu paviršutiniški. Jų gyvenimo ritmas gali būti spartus, greitas, bėgantis, bet kartu jie kaip vaikai, tarsi dar nesubrendę, lėtai vystosi tam tikros sritys.

Dažnas Dvynys mėgsta žinias, informaciją, laisvę, mėgsta bendrauti ir būti tarp žmonių. Jie trokšta patyrimų, patirties. Dažnas gali atrodyti nepastovus, dėl vis naujų idėjų, siekimo naujos informacijos ir pan. Jo devizas: “Kas valdo informaciją – tas valdo Pasaulį”. Dažnas Dvynys gyvena čia ir dabar.

Dvyniui priešingas zodiako ženklas yra Šaulys. Iš vienos pusės jie skirtingi, iš kitos ir panašūs. Dvyniai mėgsta smulkmenas, logiką. Šauliai labiau pastebi stambius aspektus, globalumą, idėjiškumą. Abiem patinka kelionės, nauji įspūdžiai, bet Dvynys tai mėgsta dėl malonumo pačiam, o Šaulys pažinti ne save.

TRUMPAI

Valdančioji planeta – MERKURIJUS. Stichija – ORAS.

Dvynių ženklas priklauso oro elementui, (kaip ir Svarstyklės, Vandenis), ir tai susieja jį su visais proto aspektais. Jį valdo Merkurijus, planeta, kuri atstovauja bendravimo, rašymo ir judėjimo aspektus. Žmonės, gimę šuo ženklu, dažnai jaučia, kad trūksta jų kitos pusės, todėl jie amžinai ieško naujų draugų, mentorių, kolegų ir žmonių, su kuriais gali pakalbėti. Lemiamomis gyvenimo akimirkomis gimę po oro stichijos ženklu leidžia kalbėti širdžiai, net jei tai prieštarauja protui. Jų pažadai ir ketinimai ar sumany­mai yra rimti, tačiau ne visada jų laikomasi. Nereikia dėl to jiems priekaištauti, o geriau galvoti apie tai, kad klysti – žmogiška. Kas čia kaltas, kad šitame greitai bė­gančiame gyvenime kažkas atsitinka ir priverčia pakeisti kursą?

Stiprybės: švelnus, įdomus, prisitaikantis, gebėjimas greitai mokytis ir keistis idėjomis.

Silpnybės: nervingas, nenuoseklus, neryžtingas.

Patinka: muzika, knygos, žurnalai, pokalbiai su beveik kiekvienu, trumpos kelionės po miestą.

Nepatinka: būti vienišiems, pasikartojimai ir įprastumas.

SAVYBĖS

Atviras protas daro juos puikiais menininkais, ypač rašytojais ir žurnalistais, o jų įgūdžiai ir lankstumas suteikia jiems galimybę šviesti prekybos, vairavimo ir komandinio sporto metu. Tai universalus, smalsus, įdomus, mylintis ženklas, norintis patirti viską pasaulyje. Tai daro jų charakterį įkvepiantį ir niekada nenuobodų. Jis gali valandų valandas keliauti, kad suži­notų ką nors naujo. Jis ilgai neišbūna vienoje vietoje. Nepaisant Dvynių būdo prieštaringumo, negalima įtarti blogų ketinimų – susipina keliai, kuriais jis ieško sėkmės bet kuria kaina. Jis geras kolega, kuris padeda kitiems, kur tik gali.

Žmonės – Dvyniai be atvangos eina per pasaulį links­mindamiesi, juokaudami, išdykaudami. Jie turi tiek daug interesų, kad labai sunkiai gali susikoncentruoti ties viena tema. Jų būdas dažnai lieka tik paviršiuje, per daug giliai jie nekasa. Jausmai kaitaliojasi kartu su elegantiškomis nuotaikomis, nuo to kenčia jų pačių ir aplinkinių nervai. Šalia viso dėmesio, kurį jie gali parodyti kitiems, tikrovėje jie yra nepa­taisomi egoistai, net jei ir meistriškai savo pridengia Mes. Jų smalsumas leidžia priimti ir paskalas, tauškalus ir plepalus, o vėliau tam tikromis aplinkybėmis ir toliau paskleisti. Sakydami netiesą, jie užmaskuoja ją taip sumaniai ir apsukriai, jog melu patiki ne tik aplinkiniai, bet galiausiai ir jie patys patiki tuo, ką pasakoja.

Žmonės – Dvyniai yra įvairiapusiškai įdomūs ir inteli­gentiški. Jie turi dvasinį horizontą, kuris visose gyvenimo situacijose pasiekia tinkamą bangos ilgį. Jie yra toleran­tiški ir nepavydi kitam sėkmės. Jų dviguba natūra mirgu­liuoja visomis vaivorykštės spalvomis, tuo jie ir yra įdomūs. Jie yra labai komunikabilūs, diskusijos – jiems duona kasdieninė. Esant galimybei jie nevengia jokio ginčo, bet daro tai meistriškai vietoj to, kad užbaigti jį. Nepaisant dažnai jų kaprizingo, nepastovaus, permainingo būdo, jie yra apsigimę tarpininkai sunkiose bylose, teismo procesuose. Jie nekenčia fanatizmo ir norėtų verčiau perkelti priešingumus ir kontrastus į dvasinę sritį. Žmonės – Dvyniai su malonumu juokiasi. Jų nuošir­dumas, mielumas vertinamas visur. Jie mėgsta veiklumą, aktyvumą, energingumą ir mėgsta pakalbėti. Bet jei kalba, tai kalba pagrįstai realiai.

ESMĖ

Juose yra dvi skirtingos asmenybės ir jūs niekada nebūsite tikri, su kuria dabar bendraujate. Viena veržiasi į priekį be jokio sąžinės graužimo, jei kalbama apie asmeninę sėkmę, o kita įtraukia į žaidimą moralinius principus ir kartais uždelsia tai, kas sėkmingai prasideda. Dvigubas Dvynių ženklas rodo aukštumas ir gelmes. Po juo gimęs gali kartais skraidyti krykštaudamas padebesiais, o kartais būti mirtinai nusiminęs. Dažnai svarbūs sprendimai iššaunami kaip iš pistoleto, bet taip pat greitai gali būti vėl atšaukti ar paversti priešingybe.

Du žodžiai apie DvyniusLAISVĖ, KOMUNIKACIJA.

Pagrindinė Dvynių užduotis: VALDYTI INFORMACIJĄ.

Svarbiausia Dvynų asmeninė vertybė: ŽINIOS.

Pateikiamas 1,5h garso įrašas, kuriame išgirsi apie asmenines svarbiausias psichologines savybes, gyvenimo pamokas, talentus! Tai padės lengviau suprasti tavo asmenybės savirealizacijos galimybes, problemų priežastis ir kaip silpnybes paversti stiprybėmis. Lengviau valdysi savo gyvenimą! Analizės terminas ±1 mėnesis.
169.00

Gauk individualią konsultaciją

ASMENYBĖS POTENCIALAS€169

FINANSŲ HOROSKOPAS€169

VAIKO HOROSKOPAS€169

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook